Služby

Skupinové cvičenia

Široká ponuka skupinových cvičení s certifikovanými trénermi.

Funkčný tréning

Radi si precvičíte počas tréningu naraz celé telo? Ideálny na to je funkčný tréning. Precvičuje sa ním celé telo s dôrazom na problémové partie a v bežnom dni najviac zaťažované časti tela. Slúži na všeobecné pohybové zdravie, rozvoj kondície, správne dýchanie, držanie a postoj tela a koordináciu. Kombinácie cvikov a cviky s vlastnou váhou sa dopĺňajú s cvičebnými pomôckami. Dôraz sa kladie predovšetkým na core. Skúste si teraz funkčný tréning u nás v PUMP!

JOGA

Potrebujete sa správne naladiť pred náročným dňom alebo naopak poriadne po ňom zrelaxovať? Skúste jogu v PUMP. Máme skvelých inštruktorov a cvičíme v krásnom prostredí☺. Príďte sa k nám rozhýbať a zároveň stíšiť svoju uponáhľanú myseľ.

Masáže

Nájdete u nás ponuku relaxačných masáží vrátane mäkkých techník a anti-blok masáží, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s naším partnerom Miracle Studio.

TRX

TRX alebo Total-Body Resistance Exercise je systém cvikov na rovnomerné zaťaženie celého tela. Je stálicou moderného cvičenia posledných rokov. Na pohľad jednoduchý systém prináša maximálne výsledky v minimálnom čase. Pri správnom cvičení si vďaka nemu vybudujete pevnú postavu. Svalová hmota a výkonnosť narastajú pri tomto cvičení rovnomerne. TRX sa dá cvičiť samostatne alebo ako súčasť iného tréningu. Je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých. TRX buduje silné a stabilné core, ktoré je základom všetkých efektívnych a účinných pohybov.

Kruhové tréningy

Stále obľúbené kruhové tréningy sú samozrejmou súčasťou aj nášho fitka. Vykonávajú sa na určitom počte posilňovacích strojov, v tempe a bez prestávky. Prestávka je vždy až po absolvovaní všetkých stanovíšť. Cvičiť sa pritom môže okrem klasických strojov s čímkoľvek, napr. s činkami, na fitlopte, s medicinbalom alebo s vlastným telom, a teda vlastnou váhou. Dôležité je vyskladať tréning tak, aby boli zapojené všetky svaly tela a všetky partie.. Príďte si ho teraz vyskúšať k nám do PUMP!

FYZIOTERAPIA PRE ŽENY

Pre všetky budúce mamičky, tehotné ženy, mamičky po pôrode máme v ponuke fyzioterapeutické cvičenia vhodné pre prípravu na pôrod alebo rýchlejšiu regeneráciu po pôrode. Počas cvičenia sa kladie dôraz na vhodné posilnenie pohybového aparátu, panvového dna, riešenie diastázy, osteoporózy, regeneráciu pooperačných stavov, fyzioterapie pri bolestiach kĺbov. Všetky druhy cvičení sú vedené odborníčkou na danú problematiku. Pretože na ženskom tele záleží. Pre viac informácií sa informujte na recepcii PUMP.

Individuálne tréningy

Individuálny osobný tréning je určený pre všetkých klientov a v každom veku, pre každého, kto chce dosiahnuť svoj stanovený výsledok adekvátne k svojim schopnostiam a čo najefektívnejšie. V našom fitku nájdete ten najlepší tím profesionálnych, skúsených trénerov, ktorí Vám na mieru vypracujú osobný tréning a poradia aj s výživovým plánom.

Rehabilitačné cvičenia

Rehabilitačné cvičenia patria do kategórie liečebného procesu po úrazoch, operáciách a zdravotných problémoch. Prebiehajú pod vedením skúseného trénera s primeranou kvalifikáciou alebo pod vedením fyzioterapeuta. U nás vo fitku nájdete aj tento druh cvičení.

Multifunkčná outdoor workout zóna

Ako jedno z prvých fitiek v Bratislave prinášame možnosť cvičenia aj v exteriéri. Špičková workout zóna OCTAGO ulahodí nadšencom cvičenia s vlastným telom a vlastnou váhou. Počas priaznivého počasia tak môžete striedať cvičenie na klasických strojoch s outdoor hrazdovým systémom a zapojíte tak core a partie, ktoré na bežných strojoch neprecvičíte. Workout zóna pozostáva z preliezok, hrázd, lavíc, rebrín a ďalších statických prvkov. Je zameraná na funkčný tréning.

Multifunčná indoor workout zóna

V samostatnej časti fitnescentra sa nachádza aj indoor multifunkčná workout zóna OCTAGO. Užite si hrazdový systém v komforte interiéru. Po vzore exteriérovej zóny taktiež slúži na funkčný tréning a cvičenie s vlastnou váhou a s dôrazom na core.

Exteriérové cvičenie

V tesnej blízkosti nášho fitka sa nachádza petržalský lužný les. Vnímame to ako skvelú príležitosť na rozšírenie štandardných cvičení. Cvičenie v posiľňovni tak môžete kedykoľvek skombinovať s behom, bicyklovaním alebo prechádzkou. V tomto sme v Bratislave určite jedineční a sme na to pyšní. Aj v tomto prípade Vám môžu, samozrejme pri tréningu asistovať naši kvalifikovaní tréneri.

Bar a kaviareň

Nie sme len klasická recepcia, kde si zoberiete kľúč od šatne a dáte si proteínový nápoj. Popri komplexnej športovej výžive nájdete v štýlových priestoroch nášho baru aj skvelé zdravé raňajky, chutné snacky či čerstvé šaláty.Využite uvádzacie ceny, zostáva:

Dní
Hodín
2 2 2 2
4 4 4 4
Minút
0 0 0 0
0 0 0 0
Sekúnd
0 0 0 0
0 0 0 0
Mám záujem o permanentku

Kontaktujte maOsobné údaje sú spracúvané na účel vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete v Ochrana osobných údajov.