Služby

Skupinové cvičenia

Väčšia koncentrácia a správnemu držanie tela. Relax, psychická pohoda a harmónia, ste tu správne.

Funkčný tréning

Radi si precvičíte počas tréningu naraz celé telo? Ideálny na to je funkčný tréning. Precvičuje sa ním celé telo s dôrazom na problémové partie a v bežnom dni najviac zaťažované časti tela. Slúži na všeobecné pohybové zdravie, rozvoj kondície, správne dýchanie, držanie a postoj tela a koordináciu. Kombinácie cvikov a cviky s vlastnou váhou sa dopĺňajú s cvičebnými pomôckami. Dôraz sa kladie predovšetkým na core. Skúste si teraz funkčný tréning u nás v PUMP!

JOGA

Potrebujete sa správne naladiť pred náročným dňom alebo naopak poriadne po ňom zrelaxovať? Skúste jogu v PUMP. Máme skvelých inštruktorov a cvičíme v krásnom prostredí☺. Príďte sa k nám rozhýbať a zároveň stíšiť svoju uponáhľanú myseľ.

Port de bras

U nás si prídu na svoje aj priaznivci jedného z najmodernejších skupinových cvičení Port de bras. Kombinuje ladné pohyby tanca, strečing, ale aj cviky na spevnenie celého tela. Zažijete príjemný pocit z tanečného pohybu, ktorý vychádza z kombinácie klasického a moderného tanca pri zvukoch príjemnej relaxačnej hudby. Naučíte sa väčšej koncentrácii a správnemu držaniu tela. Pokiaľ hľadáte relax, psychickú pohodu a harmóniu, ste tu správne – Port de bras v podaní PUMP.

TRX

TRX alebo Total-Body Resistance Exercise je systém cvikov na rovnomerné zaťaženie celého tela. Je stálicou moderného cvičenia posledných rokov. Na pohľad jednoduchý systém prináša maximálne výsledky v minimálnom čase. Pri správnom cvičení si vďaka nemu vybudujete pevnú postavu. Svalová hmota a výkonnosť narastajú pri tomto cvičení rovnomerne. TRX sa dá cvičiť samostatne alebo ako súčasť iného tréningu. Je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých. TRX buduje silné a stabilné core, ktoré je základom všetkých efektívnych a účinných pohybov.

Kruhové tréningy

Stále obľúbené kruhové tréningy sú samozrejmou súčasťou aj nášho fitka. Vykonávajú sa na určitom počte posilňovacích strojov, v tempe a bez prestávky. Prestávka je vždy až po absolvovaní všetkých stanovíšť. Cvičiť sa pritom môže okrem klasických strojov s čímkoľvek, napr. s činkami, na fitlopte, s medicinbalom alebo s vlastným telom, a teda vlastnou váhou. Dôležité je vyskladať tréning tak, aby boli zapojené všetky svaly tela a všetky partie.. Príďte si ho teraz vyskúšať k nám do PUMP!

Individuálne tréningy

Individuálny osobný tréning je určený pre všetkých klientov a v každom veku, pre každého, kto chce dosiahnuť svoj stanovený výsledok adekvátne k svojim schopnostiam a čo najefektívnejšie. V našom fitku nájdete ten najlepší tím profesionálnych, skúsených trénerov, ktorí Vám na mieru vypracujú osobný tréning a poradia aj s výživovým plánom.

Rehabilitačné cvičenia

Rehabilitačné cvičenia patria do kategórie liečebného procesu po úrazoch, operáciách a zdravotných problémoch. Prebiehajú pod vedením skúseného trénera s primeranou kvalifikáciou alebo pod vedením fyzioterapeuta. U nás vo fitku nájdete aj tento druh cvičení.

Multifunkčná outdoor workout zóna

Ako jedno z prvých fitiek v Bratislave prinášame možnosť cvičenia aj v exteriéri. Špičková workout zóna OCTAGO ulahodí nadšencom cvičenia s vlastným telom a vlastnou váhou. Počas priaznivého počasia tak môžete striedať cvičenie na klasických strojoch s outdoor hrazdovým systémom a zapojíte tak core a partie, ktoré na bežných strojoch neprecvičíte. Workout zóna pozostáva z preliezok, hrázd, lavíc, rebrín a ďalších statických prvkov. Je zameraná na funkčný tréning.

Multifunčná indoor workout zóna

V samostatnej časti fitnescentra sa nachádza aj indoor multifunkčná workout zóna OCTAGO. Užite si hrazdový systém v komforte interiéru. Po vzore exteriérovej zóny taktiež slúži na funkčný tréning a cvičenie s vlastnou váhou a s dôrazom na core.

Exteriérové cvičenie

V tesnej blízkosti nášho fitka sa nachádza petržalský lužný les. Vnímame to ako skvelú príležitosť na rozšírenie štandardných cvičení. Cvičenie v posiľňovni tak môžete kedykoľvek skombinovať s behom, bicyklovaním alebo prechádzkou. V tomto sme v Bratislave určite jedineční a sme na to pyšní. Aj v tomto prípade Vám môžu, samozrejme pri tréningu asistovať naši kvalifikovaní tréneri.

Bar a kaviareň

Nie sme len klasická recepcia, kde si zoberiete kľúč od šatne a dáte si proteínový nápoj. Popri komplexnej športovej výžive nájdete v štýlových priestoroch nášho baru aj skvelé zdravé raňajky, chutné snacky či čerstvé šaláty.Využite uvádzacie ceny, zostáva:

Dní
Hodín
2 2 2 2
4 4 4 4
Minút
0 0 0 0
0 0 0 0
Sekúnd
0 0 0 0
0 0 0 0
Mám záujem o permanentku

Kontaktujte maOsobné údaje sú spracúvané na účel vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete v Ochrana osobných údajov.